Zwrotzalot.pl

zwrotzalot

Podróżujesz samolotami? Jeśli tak, to pewnie nie raz zdarzyło Ci się, że twój lot został opóźniony albo w najgorszym wypadku anulowany. Zdarza się, że jest to spowodowane np. złymi warunkami pogodowymi albo strajkami, ale często jest to związane ze złą organizacją przewoźnika. Jeżeli wina leży po jego stronie, to możesz ubiegać się o odszkodowanie od linii lotniczych w kwocie do nawet 3 tysięcy złotych.

Nasza firma zajmuje się maksymalizowaniem szans na wygranie sprawy sądowej, co wiążę się z obowiązkiem rekompensaty ze strony przewoźnika. Zwrotzalot.pl to firma z bardzo dużym stażem i ugruntowaną pozycją na rynku. Od lat specjalizujemy się w działaniach na korzyść naszych klientów. Do każdej sprawy podchodzimy całkowicie indywidualnie, dzięki czemu rozumiemy potrzeby pasażerów. Roszczenia wysyłane do linii lotniczych są przeważnie odrzucane i wtedy sprawy są kierowane przez naszych specjalistów do sądu.

Sprawy sądowe mogą toczyć się latami, ale takich sytuacjach przewoźnik wypłaca dodatkowe odsetki za czas rozpatrywania sprawy. Mimo tak długiego czasu oczekiwania sprawy są w większości rozpatrywane na korzyść pasażera. Skuteczność wynosi 97% i należy do jednej z najwyższych na rynku.

Adres: ul. Kaszubska 8/9, 50-214 Wrocław

Telefon: +48 71 712 59 93

Mail: kontakt@zwrotzalot.pl

Strona internetowa: https://zwrotzalot.pl